Kahve Eşliğinde Sağlıklı Atıştırmalıklar

Evde olsun dışarıda olsun servis ettiğimiz kahvenin yanına bir tatlı koymak artık bizim için bir alışkanlık olmuştur. Türk kahvesi ile birlikte ikram ettiğimiz lokumun simgesinden yola çıkarak, kahvemizin yanında ağzımızı tatlandıracak bir şeyler arar olduk.
Kahve severler artık daha bilinçli. Çekirdeğin geldiği topraklar olsun, kavrulma şekilleri olsun birçok konuya vakıf ve ne istediğini bilen bir tüketicidir. Haliyle sevdiği ve istediği kahve önlerine sunulduğunda yanında yemek istediği tatlıları da olabildiğince sağlıklı kategorilerden seçme eğilimi göstermektedir. Bu bağlamda FELLAS Sağlıklı Atıştırmalıklar, tam bir kurtarıcı görevi üstlenmektedir!

Ek şeker ilavesi bulunmayan, gluten içermeyen, doğal, katkısız ve koruyucusuz ürün yelpazesi olarak karşımıza çıkan Fellas Fonksiyonel Barlar yüksek protein, yüksek lif içermekle beraber düşük kalori miktarları ile de kahve severlerin ihtiyaç duydukları tadı, en sağlıklı şekilde kendilerine sunmaktadır. Bu yelpazede seçim tamamen tüketicinin damak zevkine kalmaktadır.
Ürün çeşitleri ve detaylı içerikleri için www.fellasfoods.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz.