Kahve Severlere Özel Hediye Listesi

Aslında hediye sezonunda değiliz, ama hediye almak için kimin bahaneye ihtiyacı var ki. İster kahve seven bir arkadaşınıza isterseniz de kendinize alabileceğiniz en güzel 5 kahve hediyesini listeledik.

1- Fellow Stagg Kettle

Hipster bir kettle ile hem su kaynatıp hem de servis edebilirsiniz. Herhangi bir kettle’dan tek farkı tasarımı değil, aynı zamanda üstündeki termometre ile kahve çekirdeklerinize göre derece ayarı yapabilirsiniz. Bu ay Kafeingo kutunuzu alınca karşılaşacağınız sürpriz French Press ile kahve servisinizi taçlandırmak için tek eksiliğiniz kaynar su demiştik! İşte tamamlamak için bir öneri.

2- Lido 3 Grinder

Evde kahve öğütmek istiyor ama büyük bir kahve öğütücü almak istemiyorsanız işte size bir el grinder’ı! Sahip olmanız gereken en iyi el öğütücüsü olarak da bilinen Lido 3 Grinder, özellikle seyahatler için ideal.

3- The Dark Side of the Chemex

Chemex ya da Pink Floyd hatta her ikisinin de hayranı birini tanıyorsanız, mükemmel hediyeyi buldunuz! David Salinas’nın The Department fo Brewology için hazırladığı t-shirt’ler aynı zamanda %100 pamuk.

4- 18th St. Kupa - Crate&Barrel

Seramik sanatçısı ve tasarımcı Kathy Erteman tarafından New York'taki 18th Street stüdyosunda tasarlanan stoneware kupa, kahve içmekten keyif alan herkes için hoş bir hediye. El işçiliğinin güzelliğiyle herhangi bir kupadan daha özel olduğu da bir gerçek.

5- Kafeingo

Siz hepsini boşverip tazeliğinden şüphe duymayacağınız bir kutu kahve de alabilirsiniz. Hatta, Kafeingo kutularından çıkan hediyelerle, sürpriziniz katlanmış olur! Kafeingo’da hazır kahvelerin aksine en kaliteli kahve çekirdeklerinin kullanıldığını ve kavrulduktan sonra en geç 2 gün içinde evinizde olduğunu hatırlatmamıza gerek var mı?