Kahveseverlerin bankası neden dijital olmalı?

Biz kahveseverlerin tartışmasız en çok sevdiği şeylerden biri taptaze kokulu kahvemizi yudumlarken laptop, tablet veya cep telefonumuzdan sosyal medya platformlarına göz atmak, ilgi alanlarımıza dair yazılar okumaktır. İşimizden arta kalan kendimize ayırdığımız bu anlarda keyfimizin sona ermesini hiç istemeyiz. Ama maalesef günlük koşuşturmacanın içerisinde yapmak zorunda olduğumuz bazı görevlerimiz de var. Örneğin; bankacılık işlemlerimiz.

Fatura ödeme, kredi kartı ödeme, para transferi vb işlemlerimiz için banka şubelerine gidip sıra beklemek, karışık internet şubeleri menüsünde kaybolmak ve üzerine işlem ücreti ödemek oldukça can sıkıcı. Ancak son birkaç yıldır oturduğunuz yerden kolay ve ücretsiz bir şekilde tüm bankacılık işlemlerinizi keyfinizi bozmadan gerçekleştirebileceğiniz bir alternatifiniz var. Bize sorarsanız Enpara.com’un sunduğu şubesiz dijital bankacılık biz keyif düşkünü kahveseverlere oldukça hitap ediyor.

Türkiye’nin ilk dijital bankası olan Enpara.com, bankacılık sektöründe müşteri memnuniyeti konusunda çığır açmış bir dijital banka. ‘Oldukça sade, basit, şeffaf, her müşterisine eşit mesafede duran, kimseye ayrıcalık yapmayan ve kurulduğu tarihten beri %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen bir banka olduklarını’ her fırsatta dile getiriyorlar.

Peki Enpara.com’un bizim gibi keyfine düşkün kişilere ne gibi faydaları var?

Fiziksel şubeleri bir hizmet kanalı olarak kullanmayan Enpara.com, şubesiz olmanın yarattığı maliyet avantajını da bizimle paylaşıyor. Nasıl mı? Şöyle sıralayalım:

Müşterilerinden asla EFT/havale ve hesap işletim ücreti almıyor.

Birikimlerini değerlendirmek isteyenlere her zaman yüksek mevduat faizi oranları sunuyor.

Nakit ihtiyacı olanlara düşük faiz oranlarıyla masrafsız kredi sunuyor.

Bir banka kartı (nakit kart) olan Encard ile hesabınızdaki bakiyeyi kullanarak tüm mağazalarda ve e-ticaret siterinde alışveriş yapma imkanı sağlıyor.

Ödemeler, para transferleri, döviz alış/satış gibi tüm bankacılık işlemlerini internet şubesi veya cep telefonu uygulaması üzerinden kolay bir şekilde yapma imkanı sunuyor.

Herhangi bir problem yaşayıp Çözüm Merkezi’ni arayan müşterilerinin telefonlarına en geç 30 saniye içinde canlı bir müşteri danışmanı ile cevap veriyor.

Bizim için en önemli avantajını ise en sona sakladık ☺ www.kafeingo.com üzerinden 4 Ağustos-31 Ekim 2016 tarihleri arasında Enpara.com’un banka kartı olan Encard ile yapacağınız 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde anında 30 TL indirim kazanabiliyorsunuz. Kafeingo’nun kahveseverleri düşünmek zaten doğasında var. Ancak bizi düşünen bir banka olduğunu bilmek bile çok güzel! Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Enpara.com müşterisi olmak isterseniz de Enpara.com web sitesi üzerindeki kısa başvuru formunu doldurmanız yeterli. Başvurunun ardından Enpara.com müşteri danışmanları çok kısa bir süre içinde başvuru sahibini evinde ya da iş yerinde ziyaret ederek müşteri olma sürecini tamamlıyor.